Firma Hakkında

KİRALIK, SATILIK DAİRE - ARSA - KONUT VE İŞYERİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI İLE İLGİLİ TÜM HİZMETLER...

Lütfen dikkatle okuyunuz!

Merhaba sayın kullanıcımız. Görünüşe göre birfirmabul.com adresinde çok fazla geziyorsunuz. Bu davranışınız şirket politikalarımız ve kullanıcılarımızın bilgi güvenliği için maalesef kabul edilememektedir. birfirmabul.com ve şirketimizin bütün sitelerinde girdiğiniz her sayfa tıkladığınız her bağlantı, detaylarına baktığınız bütün firma bilgileri saat ve dakikasıyla beraber ip adresiniz ile birlikte kayıt altına alınıp her saniye yazılım geliştirme ekibimiz tarafından incelenmektedir. Proxy, vpn kullanımı ve şüpheli hareketler anında tespit edilerek ip adresi engellenmektedir. birfirmabul.com adresinde kayıtlı firmaları arayıp bizim adımızla veya herhangi bir şekilde tahsilat yapmaya çalışan kullanıcılar tespit edilip haklarında şirket avukatlarımızca yasal işlem ve takip süreci başlatılmaktadır. 
Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız, veya firma bilgileri görmek için ziyaretçi girişi yapmanız gerekmektedir.

- birfirmabul.com Yazılım Ekibi

Harita

Resimler

Yorumlar

Bir değerlendirme yazın

Firma hakkında bir değerlendirme yazabilmek için Üye girişi yapmanız veya Üye Olmanız gerekiyor.

7 ziyaretçi yorumu gösteriliyor.

2012 yılında evimi Kadir beyin bilgileri ile aldım. Kiracılarımı kendisi buldu. Şu an evim satılık, yine KAHAN EMLAK ta. İlgi, bilgi ve güleryüz. Tavsiye ederim.

Güven veriyor.Nazik,kibar karşılama ve her soruya cevap güvenli.

Ortalamanın üzerinde bir profesyonellik var, Rize'li sanırım sahibi, karadüzen diil en azından..

Karşıyaka bölgesinde kurumsallığı ilkesi olarak edinmiş yaptığı büyük işlere imza atarak KAHAN ismini Karşıyaka bölgesinde marka haline getirmiş dürüst, güvenilir bir firmadır.

Çok başarılı bir ekip???? İlgilerinden dolayı çok teşekkür ederim Kahan Gayrimenkul ve ekibi benide ev sahibi yaptı. Teşekkür ederim.Bol satışlar diliyorum...

BÖLGENİN 9 YILDIR DEĞİŞMEYEN TEK ADRESİ. GAYRİMENKUL BİLGİ KAYNAĞI ..

İlgi alaka kaliteli hizmet ...

En Çok Aranan Firma Bilgileri