Firma Hakkında

Profesyonel İzmir temizlik hizmetleri

Temizlik konusunda ihtiyaçlarınızı belirliyor,isteklerinizi dinliyor,standartlarınızı analiz ediyoruz.

Yıllar içerisinde,temizlik sektöründe elde ettiğimiz deneyim ve tecrübeleri,kusursuz hizmet anlayışımızı ve mükemmel organizasyon yapımızı ortaya koyarak size uygun temizlik çözümleri sunmayı amaç edindik.

Özellikle ev temizliği alanında uzmanlaşarak sektörün en iyisi olabilme  gayreti ile gelişen teknolojiyi,Türkiye ve dünya ekonomisini,insanların yaşam kalitesine bağlı hayat standartlarını ve diğer tüm ilgili etkenleri yakından takip ediyoruz.

Müşteri memnuniyetinin ve hizmet kalite standartlarının sağlanmasına yönelik, uyguladığımız ve uyduğumuz,şirketimizin kabul ettiği ve genel olarak da kabul gören kurallar ve çalışma prensipleri bulunmaktadır.

Size sunacağımız kaliteli,modern,güvenilir ve ekonomik temizlik hizmetleri ile daha sağlıklı,daha konforlu bir hayat sürebilir,kendinize ve ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Aşağıda ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini seçebilir,konu hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilir,online rezervasyon yapabilir ve daha fazlası için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Harita

Resimler

Yorumlar

Bir değerlendirme yazın

Firma hakkında bir değerlendirme yazabilmek için Üye girişi yapmanız veya Üye Olmanız gerekiyor.

2 ziyaretçi yorumu gösteriliyor.

vermiş olduğu iyi hizmet için teşekkürler

Evimin halılarını emrem temizlik firmasına yıkatıyorum çok memnun kaldım. Verdikleri hizmetin her zaman arkadasında duruyorlar teşekkürler

En Çok Aranan Firma Bilgileri