"Arayan sizi bulsun" istemez misiniz ?

İşletmeniz ile ilgili en doğru bilgi ve kelimelerle birfirmabul'a kaydolun arayanlar önce sizi bulsun, birfirmabul, müşterilerin sizi her zaman ve her yerde bulmalarına yardımcı olur. Böylece işiniz büyür, müşteriler ve kazancınız artar. Türkiyenin en büyük online firma rehberinde sizde firmanızı yayınlanabilir, kayıtlı iletişim, ürün/hizmet bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 • Firma Rehberi Nedir?

  Firma rehberleri, kapasitesi ister küçük isterse büyük olsun bütün firmaların listelendiği ve faaliyet alanlarına ve il ve ilçe hatta mahalle gibi konumlarına göre kategorize edildiği İnternet ortamında potansiyel müşterilere ulaşımı kolaylaştıran mecralardır.

  Firmalar birçok alanda faaliyet gösterebilir ve ürün/hizmetlerini olabildiğincede fazla müşteriye ulaştırmak ister. Bu durumda firmalar özellikle İnternet ortamında isimlerini duyurabilecek ürün ve hizmetlerini tanıtacak firma rehber sitelerine kayıt olurlar.

  Firma rehber siteleri bölgelere görede faaliyet göstermektedir. Bunlara örnek verecek olursak en geneli itibarı ile “Türkiye Firma Rehberi” diyebiliriz. Bu faaliyet bölgelerini daha da daraltacak olursak “İstanbul Firma Rehberi, Ankara Firma Rehberi, İzmir Firma Rehberi, Bursa Firma Rehberi, Antalya Firma Rehberi” vs.. gibi çoğaltabilir ve düşünebiliriz. Eğer hali hazırda bir işletmeniz varsa ve hizmet ve üretim alanlarında iseniz müşterileriniz size ulaşmak için birçok yol arayacaktır. Burada önemli olan arz ve talep dengesini doğru orantıda birleştirmek ve üreten ile tüketeni buluşturmak olacaktır.

 • Neden birfirmabul Rehberlerini Kullanmalısınız?

  birfirmabul Rehberi, hizmet ya da ürün sunan firmaları istenilen hedef kitleleri ile daha hızlı bir biçimde buluşturmaktadır.

  Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ile tüketiciler istedikleri ürünü dışarıda aramak yerine teknolojiyi kullanarak arama işlemini gerçekleştirmektedirler.

  Ne aradığını bilen yani bilinçli tüketiciler ise lokasyon (konum) odaklı aradığı ürün veya hizmeti arama motorlarına aratmaya bile başladılar. birfirmabul Rehberinin önemi her geçen gün artmakta ve kayıt olan firmaların sayısı yükselmektedir. Bu durumda birfirmabul'a kayıt olan firmalar diğerlerine oranla daha çok başarı sağlamaktadır.

  Doğru ürün ve hizmeti doğru müşterilerle buluşturmanız büyümenizle paralel oranda aynı şekilde artacaktır.

 • birfirmabul’un Farkı

  Klasik yapıdaki Firma rehberi siteleri sadece adres, telefon numarası veya web site linki bulunuyorken birfirmabul farklı bir alt yapıya sahiptir ve sürekli işletmelerin ihtiyaçlarına göre değişmekte ve geliştirilmektedir.

  Klasik Firma rehberi siteleri sadece bölgesel veya sadece hizmet kategorisi bazında çalışırken birfirmabul hem bölgesel olarak il, ilçe mahalle bazlı hem de ana ve alt meslek kategorilerine kadar size Firma bilgisine ulaşmanızı veya işletmenizi bu şekilde sunmanıza olanak sağlar.

  birfirmabul üzerinden Türkiye’nin en büyük ilinden en küçük ilçesinde faaliyet gösteren işletmesine kadar hepsine ulaşmanıza mümkündür.

 • Tüketiciler İçin

  Firma referansları, hizmet veya ürün hakkında bilgi ve fotoğraf, işletme hakkında yapılmış değerlendirme/yorum, işletmelerin sunduğu fırsatlar, işletme haberleri, müşteri şikayetleri gibi birçok seçenekleri bulundurmaktadır.

  Bir işletmenin ve kurumun büyümesindeki en önemli etken doğru pazarlama stratejisi ve yayılma politikasıdır. birfirmabul Firma Rehberinin önemi burada etkisini göstermektedir. Milyonlarca ziyaretçisi olan birfirmabul'da yer almak işletmenizin İnternet mecrasındaki hedefinize olan etkisini kısa sürede göstererek daha kolay erişilmesi ve yayılmasını sağlayacaktır.

  birfirmabul Firma Rehberine kayıt olan bir işletmenin kurumsallığı artmaktadır. Tüketiçi veya potansiyel müşteri birfirmabul ile Firma / İşletme hakkında daha detaylı bilgi edinmekte ve buda güven sağlamaktadır.

 • SEO Optimizasyonu

  Şirketlerin genel olarak bir web sitesi bulunmakta ve arama motorunda ilk sayfada çıkıyorsa, firma rehberine kayıt olduğu için de rakip şirketlere nazaran ilk sayfada iki veya daha fazla sayfası ön plana çıkartır.

  birfirmabul Firma Rehberindeki Firmanın kendine özel profil sayfasında istediği içeriği paylaşabilmektedir. birfirmabul Firma Rehberinde üyelik süresi içerisinde işletme, istediği an içerik değiştirme hakkına sahiptir. birfirmabul Firma Rehber sitesini örnekle açıklamak gerekirse; Topkapı da temizlik işi yapan bir şirketsiniz ve birfirmabul Firma Rehber sitesine kayıt oldunuz. Ürün bilgilerinizi, adres ve diğer iletişim bilgilerinizi, işletmeniz hakkında bir yazı ve uygun etiketleri kullandınız.

  Yaptığınız kayıtlardan sonra “Topkapı temizlik şirketi” aratıldığında arama motorlarında artık sizin işletmenizin birfirmabul sayfasının da sonuçlar arasında çıktığını göreceksiniz. Kendi İnternet siteniz içinde Seonuza etkisi büyük olmakla birlikte anahtar kelimeleriniz için linkte satın alabilirsiniz.

 • Firmanızın Reklamı

  birfirmabul Firma Rehber sitesinin aynı zamanda binlerce firmanın ve verdikleri hizmetin reklamını yapmasından kaynaklı yoğun İnternet trafiği bulunmaktadır. Bu sitede bulunan kullanıcılar firmanızı bulması çok daha kısa sürmektedir. birfirmabul Firma Rehber sitesi, kullanım amaçlarınıza bağlı olarak ücretli ve ücretsiz bölümlerden oluşmaktadır. Ücretli olan hizmetlere kayıt belli olarak cüzi ücretler ödenerek kullanıma açılmaktadır. Yeni yerleri keşfetme duygusunu arttıran, hayat standartınızı yüksek seviyeye ulaştırmaya çalışan birfirmabul Firma Rehberi, aradığınız ürün ve hizmeti tek çatında toplayarak, işletmecilere sosyal medya hesaplarına hızlı kaynaktan ulaşmanıza yardımcı olur. Fotoğraf ve video yükleyerek pazarladığınız ürün veya hizmeti tanıtmanıza kolaylık sağlar. Bu sayede de hem bütçenize hem de beklentinize uygun hizmeti sağlarsınız.

İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili firmaların doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili müşteri tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı firma sektörleri alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Bu sayfa firma tanıtım sayfasıdır, sizlerde burada yerinizi almak için iletişime geçebilirsiniz.
© Copyright 2023 birfirmabul.com