Hakkımızda

YKM Bilişim 2017 yılında İzmir'de kurulmuş olan, kurumsal firmalara yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiş, müşteri odaklı çalışan bir bilişim firmasıdır. birfirmabul.com firma rehberi internet sitesinin resmi sahibidir.
YKM Bilişim şirketi kuruluşundan bugüne kadar yenilikçi hizmetlerini iletişim, içerik servisleri ve uygulamaları alanlarında telefon ve internet kanalları üzerinden vermektedir. Bu alanlardaki uzmanlığı ve kullandığı ileri teknolojiler ile birlikte YKM Bilişim şirketi, güvenilir ve yenilikçi katma değerli hizmetlerini hedeflenen son kullanıcılara, şirketlere ve ortaklarına sunabilmektedir.
Bu platformun bir parçası olmak, birfirmabul.com online ticari rehberi Türkiye genelinde tüm bölgeler ve şehirlerde bütün iş kollarında aradığınız detaylı ve cografi bilgiye ulaşmanızı sağlar. birfirmabul.com'un esnek ve akıllı arama moturu, yararlı yerel bilgileri müşteriler için hazır ve satın almaya uygun olarak sunar. birfirmabul.com profesyonel online iletişim ve reklam için kesinlikle gerekli bir araçtır.
YKM Bilişim hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen YKM Bilişim şirketinin resmi websitesini ziyaret edin: www.ykmbilisim.com.tr

İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili firmaların doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili müşteri tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı firma sektörleri alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Bu sayfa firma tanıtım sayfasıdır, sizlerde burada yerinizi almak için iletişime geçebilirsiniz.
© Copyright 2023 birfirmabul.com