Firma Hakkında

Günümüz eğlence dünyası gençler ve yetişkinleri eğlendirmek üzere kurulmuş o yaş grupları üzerinden gelişimlerini sağlamaktadır. Fakat bizim düşünmemiz gereken başka şeylerde var, yarınlarımızın geleceği “çocuklarımız” gibi.

Biz Enjoy Party olarak çocuklarınızı mutlu etmek, motive etmek ve eğlendirirken öğretmek için uğraş vermekteyiz. Çeşitli konsept partilerimizle çocuklarınıza unutamayacağı partiler düzenlemek temek amacımızdır.

Ayrıca sadece çocuklarımız için parti düzenlemekte değil işimiz. Tüm söz, nişan, baby shower, diş buğdayı ve diğer özel günlerinizde masa süsleme hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Enjoy Party olarak siz değerli müşterilerimizi mutlu ve memnu kılmak en temel prensibimizdir!

Lütfen dikkatle okuyunuz!

Merhaba sayın kullanıcımız. Görünüşe göre birfirmabul.com adresinde çok fazla geziyorsunuz. Bu davranışınız şirket politikalarımız ve kullanıcılarımızın bilgi güvenliği için maalesef kabul edilememektedir. birfirmabul.com ve şirketimizin bütün sitelerinde girdiğiniz her sayfa tıkladığınız her bağlantı, detaylarına baktığınız bütün firma bilgileri saat ve dakikasıyla beraber ip adresiniz ile birlikte kayıt altına alınıp her saniye yazılım geliştirme ekibimiz tarafından incelenmektedir. Proxy, vpn kullanımı ve şüpheli hareketler anında tespit edilerek ip adresi engellenmektedir. birfirmabul.com adresinde kayıtlı firmaları arayıp bizim adımızla veya herhangi bir şekilde tahsilat yapmaya çalışan kullanıcılar tespit edilip haklarında şirket avukatlarımızca yasal işlem ve takip süreci başlatılmaktadır. 
Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız, veya firma bilgileri görmek için ziyaretçi girişi yapmanız gerekmektedir.

- birfirmabul.com Yazılım Ekibi

Harita

Henüz firmanın harita bilgisi girilmemiştir

Resimler

Yorumlar

Bir değerlendirme yazın

Firma hakkında bir değerlendirme yazabilmek için Üye girişi yapmanız veya Üye Olmanız gerekiyor.

Henüz firma hakkında yorum yapılmamış.

En Çok Aranan Firma Bilgileri